Eerste rekening van 2020 is betaald

De eerste betaling van het nieuwe jaar aan VUmc is weer een feit. Deze factuur is voor de lopende onderzoeken (3e kwartaal 2019) ter ondersteuning van het onderzoeksteam in het Prinses Máxima Centrum voor Kinderoncologie.

Elke euro die is opgehaald voor onze stichting heeft moeite gekost. Daarom vinden we het belangrijk om transparant te zijn over waar wij deze donaties aan besteden. In ons beleidsplan staat geschreven hoe we dit doen. In de jaarverslagen vertellen we hoe we het hebben gedaan. Daarnaast communiceren we regelmatig via social media en onze website over het opgehaalde sponsorgeld en wat wij uitgeven aan het onderzoek naar hersenstamkanker bij kinderen.

Meer informatie over de onderzoeken die Stichting Semmy financiert –> http://www.stichtingsemmy.nl/waarom-onderzoek/.